www.meeti.tk

Home | Uēk | Video-klipe | Programs | Erotika | V.i.P | Autori | Poezi dashurie | Vetevendosje | Vargje Dashurie | Montazhat | Muzika | Galeria | Humor | Feja Islame | Love-Photo | Shėndetėsia | Rreth Dashuris | Guest-Book
Muzika

 
 
 
 
Muharrem Ameti & Valbona - Cke more cuno.mp3Muharrem Ameti & Valbona - Cke more cuno... 2659KB Jan 19 2007 08:01:48 AM
Muharrem Ameti - Zemra ime.mp3Muharrem Ameti - Zemra ime.mp3 4806KB Jan 19 2007 08:15:21 AM
 
Adnan Daci - Zemrush.mp3Adnan Daci - Zemrush.mp3 3481KB Apr 30 2007 09:36:02 PM
 
Blero dhe Shpat Kasapi - Falma.mp3Blero dhe Shpat Kasapi - Falma.mp3 3332KB Apr 09 2007 11:41:39 AM
 
Nexhat Osmani - Humbi Dashuria.mp3Nexhat Osmani - Humbi Dashuria.mp3 2788KB Apr 09 2007 11:51:56 AM
 
Aurora - Prishtin.mp3Aurora - Prishtin.mp3 4513KB Apr 30 2007 09:41:12 PM
 
Adnan Daci dhe Teuta Selimi - Smundem me u nda.mp3Adnan Daci dhe Teuta Selimi - Smundem me... 4014KB Apr 01 2007 09:57:13 AM
 
GOLD AG  feat Mixha Bib&Rrahim Struja.mp3GOLD AG feat Mixha Bib&Rrahim Struja.mp3 5298KB Apr 13 2007 06:39:25 PM
 
 
Sinan Vllasaliu - Hiq kerqysh.mp3Sinan Vllasaliu - Hiq kerqysh.mp3 3746KB Feb 16 2007 07:50:18 AM
 
 
Aurora-PizzaDonna.mp3Aurora-PizzaDonna.mp3 3395KB Nov 15 2006 10:33:44 AM
 
 
Albina Hashani - Ta kaloj naten me ty.mp3Albina Hashani - Ta kaloj naten me ty.mp3 3332KB Dec 20 2006 09:39:25 AM
 
 
 

01.

 Soni Malaj -                   Te dua ty

Download_Qerkinaj.com

02.

Ermal Fejzullahu -           Shtat Dite

Download_Qerkinaj.com

03.

Ardian Gagja -                Me mungon

Download_Qerkinaj.com

04.

Muharrem Ahmeti -        Qaj moj Zemer

Download_Qerkinaj.com

05.

Muharrem Ahmeti -        E zeza nene

Download_Qerkinaj.com

06.

Muharrem Ahmeti -        Qaj moj zemer

Download_Qerkinaj.com

07.

Muharrem Ahmeti -        Shko

Download_Qerkinaj.com

08.

 ------------------ -         A ste deshta

Download_Qerkinaj.com

09.

Duli                      -      Tre vite  pa ty 

Download_Qerkinaj.com

10.

Halil Billalli           -       Sonte dua me u pi

Download_Qerkinaj.com

11.

Xheza                  -       Ike moj Katile

Download_Qerkinaj.com

12.

Pandora               -       Ndoshta une sjal gjelle

Download_Qerkinaj.com

13.

Valton Krasniqi    -         Dashuri e vertet    

Download_Qerkinaj.com

14.

Valton Krasniqi    -         Nje Unaz

Download_Qerkinaj.com

15.

Xheza                  -       Vec Rakia

Download_Qerkinaj.com

16.

Xheki                   -       Shkoni sonte

Download_Qerkinaj.com

17

Xheza                  -       Pse te dua ??

Download_Qerkinaj.com

18.

Ximi                    -        Me e mira

Download_Qerkinaj.com
19.  
 
     
     
     

 

01.    Flora Gashi –  Dashuria e gabuar Download_Qerkinaj.com
02.    Flora Gashi –  E dua me don Download_Qerkinaj.com
03.    Flora Gashi -  Fole me mua Download_Qerkinaj.com
04.    Flora Gashi -  Here del me mua Download_Qerkinaj.com
05.    Flora Gashi -  Kenge Dashmash Download_Qerkinaj.com
06.    Flora Gashi -  Luje doren Download_Qerkinaj.com
07.    Flora Gashi -  Ma i miri ishe ti   Download_Qerkinaj.com
08.    Flora Gashi -  Pse ta fala Download_Qerkinaj.com
09.    Flora Gashi -  Ruju dajlo Download_Qerkinaj.com
10.    Flora Gashi - Ti ke mbetur ai i vjeteri Download_Qerkinaj.com

 

01.    Bertan Asllani - Te dua zemer

Download_Qerkinaj.com

02.    Fadi - 100 here Download_Qerkinaj.com
03.    Grup  Kengtaresh - Hej Hej Download_Qerkinaj.com
04.    Ilir Shaqiri - Cuca e Uskanes Download_Qerkinaj.com
05.    Instrumentale - Moment Download_Qerkinaj.com
06.    Luli - Ishe dikur Download_Qerkinaj.com
07.    Meda - Prit e prit Download_Qerkinaj.com
08.    N & Remzia - Oj nane Download_Qerkinaj.com
09.    Sinan Vllasalihu - Mos ja falni Download_Qerkinaj.com
10.   Gruppe kengetaresh - Sonte po vallojn Download_Qerkinaj.com
11.   Vėllezėrit Susuri - Dashnore Download_Qerkinaj.com
12.   Xhevahirėt - Qe sa kohe Download_Qerkinaj.com

01.    Adem Ramadani -   Vjen Pranvera

Download_Qerkinaj.com

02.    Adem Ramadani -   Zgjohu Download_Qerkinaj.com
03.    Adem Ramadani -   Kam mall Download_Qerkinaj.com
04.    Adem Ramadani -   Ibrahim a.s Download_Qerkinaj.com
05.   Adem Ramadani -   Dasma Download_Qerkinaj.com
06.    Adem Ramadani -   Lutje ty ta drejtoj Download_Qerkinaj.com
07.    Adem Ramadani -   Duro nenloke Download_Qerkinaj.com
08.    Adem Ramadani -   Jetimi Download_Qerkinaj.com

 

01.    Gili – Bora  e Majit Download_qerkinaj.com
02.    Gili – Dy Dakita Download_qerkinaj.com
03.    Gili - Engjullushe Download_qerkinaj.com
04.    Gili – Flas me henen Download_qerkinaj.com
05.    Gili – Haram te qovt puthja ime Download_qerkinaj.com
06.    Gili – Makiato me uje miniral Download_qerkinaj.com
07.    Gili – Prap se prap  (Duet me Sinanin) Download_qerkinaj.com
08.    Gili - As me shoqen as me mua Download_qerkinaj.com

 

 

01.    Shyhretja dhe Mahmuti – Ti Vallzo une po qaj Downloado_Qerkinaj.com
02.    Shyhretja dhe Mahmuti – Ti me fat e une pa fat Downloado_Qerkinaj.com
03.    Shyhretja dhe Mahmuti – Pse ma ktheve shpinen Downloado_Qerkinaj.com
04.    Shyhretja dhe Mahmuti – Cuca e Kosoves Downloado_Qerkinaj.com
05.    Shyhretja dhe Mahmuti – Dushk per googel Downloado_Qerkinaj.com
06.    Shyhretja dhe Mahmuti - Fol Fol Downloado_Qerkinaj.com
07.    Shyhretja dhe Mahmuti - Mos Qaj Downloado_Qerkinaj.com
08.    Shyhretja dhe Mahmuti - Ne tetove qarshi Downloado_Qerkinaj.com
09.    Shyhretja dhe Mahmuti - Qka po thu Downloado_Qerkinaj.com

01.    Rifadie Grejqevci – Kenga 1 Download_Qerkinaj.com
02.    Rifadie Grejqevci – Kenga 2 Download_Qerkinaj.com
03.    Rifadie Grejqevci – Kenga 3 Download_Qerkinaj.com
04.    Rifadie Grejqevci – Kenga 4 Download_Qerkinaj.com
05.    Rifadie Grejqevci – Kenga 5 Download_Qerkinaj.com
06.    Rifadie Grejqevci – Kenga 6 Download_Qerkinaj.com
07.    Rifadie Grejqevci – Kenga 7 Download_Qerkinaj.com

 

01. Ardian Gaxha  –    300 Vjet Pa Ty Download_qerkinaj_com
02. Ardian Gaxha  -    Dua Shpetim    Download_qerkinaj_com
03. Ardian Gaxha  –    Ku je Xhan               Download_qerkinaj_com
04. Ardian Gaxha  –    Me Shiko Download_qerkinaj_com
05. Ardian Gaxha  -    Shkupjane Download_qerkinaj_com
06. Ardian Gaxha  -    Sesht e vertet         Download_qerkinaj_com
07. Ardian Gaxha  -    Te Lutem Kthehu Download_qerkinaj_com
08. Ardian Gaxha  -    Vlora ime      Download_qerkinaj_com
09. Ardian Gaxha  -   Zot Denoje Download_qerkinaj_com

 

01. Aurora-Per mua ishe ti Download_Qerkinaj.com
02. Ciljeta-Nuk te them dot lamtumire Download_Qerkinaj.com
03. Denada-Yjet zbriten Download_Qerkinaj.com
04. Elvana Gjata- Nushuime Download_Qerkinaj.com
05. Eranda Libohova-Vetem nuk jam Download_Qerkinaj.com
06. Flori- Kafe dhe caj Download_Qerkinaj.com
07. FloriJ ulka Orinda Elvana- Parajsa Download_Qerkinaj.com
08. HanaBand-  Syt e zi Download_Qerkinaj.com
09. Jeta Faqolli- Rokin une do tia bej Download_Qerkinaj.com
10. Julka-Pangjyra Download_Qerkinaj.com
11. Lori-  NonStop Download_Qerkinaj.com
12. Mimoza Mustafa - Njeminut Download_Qerkinaj.com
13. Orinda Huta- Jo nuk mundem pa ty Download_Qerkinaj.com
14. Sonja Malaj- Asgje nuk na ndan Download_Qerkinaj.com
15. Vesa Luma-Te kam dashur shume Download_Qerkinaj.com

 

01. Adelina Thaqi - Nene moj   Downlaod_Qerkinaj.com
02. Adrian Gaxha - Te lutem kthehu  Download_Qerkinaj.com
03. Altuna Sejdiu - Kiss  Download_Qerkinaj.com
04. Anxhela Peristeri - Leri Leri    Download_Qerkinaj.com
05. Blero feat Rovena Stefa - Mos thuaj Download_Qerkinaj.com
06. Dani - Qa na mbet nga dashuria  Download_Qerkinaj.com
07. Duda - Hajdekrejt    Download_Qerkinaj.com
08. Gona - Sos Download_Qerkinaj.com
09. Irena - Ndoshta Download_Qerkinaj.com
10. Labi - Me Ndjenja mosl uj       Download_Qerkinaj.com
11. Malsori - Perseri Download_Qerkinaj.com
12. Malsori - Qaj per diten Download_Qerkinaj.com
13. Meda - Mire e keq Download_Qerkinaj.com
14. Mera Zymberi - Vajzat e sinqerta  Download_Qerkinaj.com
15. Mihrije Braha - Ma kadal Download_Qerkinaj.com
16. Monika Salihu - Zemra te don    Download_Qerkinaj.com
17. Naim Abazi - A e din Download_Qerkinaj.com
18. Sinan Hoxha - Hidhet Vallja  Download_Qerkinaj.com
19. Sinan Hoxha - Potpuri kengesh Download_Qerkinaj.com
20. Vjollca Haxhiu - Shkurt e shqip Download_Qerkinaj.com

 

01. Agim Poshka – Mambo Albanian  Downlaod_Qerkinaj.com
02. Alban Skenderaj – Thirrje e Deshpruar  Downlaod_Qerkinaj.com
03. Alberie Hadergjonaj – Loqka jeme  Downlaod_Qerkinaj.com
04. Edona Llalloshi – Pik ne zemer  Downlaod_Qerkinaj.com
05. Ermali,Sinan Hoxha – Hajredin Pasha     Downlaod_Qerkinaj.com
06. Hana Band – Ne ora 12 Downlaod_Qerkinaj.com
07. Labi – Qike qike Downlaod_Qerkinaj.com
08. Ledina, Celo, Memli – Loje dashurije  Downlaod_Qerkinaj.com
09. Luis Ejlli - Hena dhe yjet dashurojn  Downlaod_Qerkinaj.com
10. Luis Ejlli – Zjarre ftohte  Downlaod_Qerkinaj.com
11. Malsori – Fjale vetem fjale    Downlaod_Qerkinaj.com
12. Mihrije Braha – Refuzova Downlaod_Qerkinaj.com
13. Sinani, Ermali, Soni, Leonora Poloska – Potpuri   Downlaod_Qerkinaj.com
14. Tuna – Psikologet Downlaod_Qerkinaj.com
15. Vesa, Lumja, Benet Kaqi – Bija e dikujt Downlaod_Qerkinaj.com

 

01. Kno me mua Downlaod_Qerkinaj.com
02. Leter nga Parajsa Downlaod_Qerkinaj.com
03. Me fat Bajrami Downlaod_Qerkinaj.com
04. Me trego Downlaod_Qerkinaj.com
05. Ndesh ndasht Downlaod_Qerkinaj.com
06. Pata e flokut Downlaod_Qerkinaj.com
07. Po jo Downlaod_Qerkinaj.com
08. Trimi Tutsi Downlaod_Qerkinaj.com

 

01. 2po2 - Made in Shqiperia Downlaod_Qerkinaj.com
02. 2po2 - Prishtina e Zenzuruar Downlaod_Qerkinaj.com
03. 2po2 - Hip Hop Shqip 2 Downlaod_Qerkinaj.com
04. 2po2 - I Lig per armik Downlaod_Qerkinaj.com
05. 2po2 - Jetoj Downlaod_Qerkinaj.com
06. 2po2 - Ngrehja kemen Downlaod_Qerkinaj.com
07. 2po2 - Qartu Downlaod_Qerkinaj.com
08. 2po2 - Qielli im Downlaod_Qerkinaj.com
09. 2po2 - Vdes dhe Ringjallem Downlaod_Qerkinaj.com
10. 2po2 - Kush ?? Downlaod_Qerkinaj.com
11. 2po2 - Hip hop Fillozofi Downlaod_Qerkinaj.com
12. 2po2 - Tq... nonen Rima Downlaod_Qerkinaj.com
13. 2po2 - Tu Kacafyt Downlaod_Qerkinaj.com

 

 

01. Vjollca Haxhiu - Dashuri e Ndaluar Downlaod_Qerkinaj.com
02. Vjollca Haxhiu - Dashuro Downlaod_Qerkinaj.com
03. Vjollca Haxhiu - Her te dua e her ste dua Downlaod_Qerkinaj.com
04. Vjollca Haxhiu - Jam e lumtur Downlaod_Qerkinaj.com
05. Vjollca Haxhiu - Mos me kerko Downlaod_Qerkinaj.com
06. Vjollca Haxhiu - ik ik Downlaod_Qerkinaj.com
07. Vjollca Haxhiu - Pranoje Downlaod_Qerkinaj.com
08. Vjollca Haxhiu - Spaske Zemer Downlaod_Qerkinaj.com

 

01. Valle 1 Downlaod_Qerkinaj.com
02. Valle 2 Downlaod_Qerkinaj.com
03. Valle 3 Downlaod_Qerkinaj.com
04. Valle 4 Downlaod_Qerkinaj.com
05. Valle 5 Downlaod_Qerkinaj.com
06. Valle 6 Downlaod_Qerkinaj.com
07. Valle 7 Downlaod_Qerkinaj.com
08. Valle 8 Downlaod_Qerkinaj.com
09. Valle 9 Downlaod_Qerkinaj.com
10. Valle 10 Downlaod_Qerkinaj.com
11. Valle 11 Downlaod_Qerkinaj.com

 

 

01. Flora Gashi - Genjeshtar Downlaod_Qerkinaj.com
02. Flora Gashi - Keng Dasmash Downlaod_Qerkinaj.com
03. Flora Gashi -  Kenge Dasmash 2 Downlaod_Qerkinaj.com
04. Flora Gashi -  Lot le te pushojn Downlaod_Qerkinaj.com
05. Flora Gashi - Merre zemren time Downlaod_Qerkinaj.com
06. Flora Gashi - Mos mendo se te harroj Downlaod_Qerkinaj.com
07. Flora Gashi - Nuk me meritove Downlaod_Qerkinaj.com
08. Flora Gashi - Per ty nuk jam gjallė Downlaod_Qerkinaj.com
09. Flora Gashi - Te dua Downlaod_Qerkinaj.com

 

01. Rrebel a.k.a UnikatiL - Demek leshojna kungja Downlaod_Qerkinaj.com
02. Rrebel a.k.a UnikatiL - Erdhem na Downlaod_Qerkinaj.com
03. Rrebel a.k.a UnikatiL - Gishtin e 3nt Downlaod_Qerkinaj.com
04. Rrebel a.k.a UnikatiL - Hajde tlagi Downlaod_Qerkinaj.com
05. Rrebel a.k.a UnikatiL -  Intro Downlaod_Qerkinaj.com
06. Rrebel a.k.a UnikatiL -  Lidhje e re Downlaod_Qerkinaj.com
07. Rrebel a.k.a UnikatiL - Na thej Downlaod_Qerkinaj.com
08. Rrebel a.k.a UnikatiL - Nuk Dorzohna Downlaod_Qerkinaj.com
09. Rrebel a.k.a UnikatiL - Pa meshir Downlaod_Qerkinaj.com
10. Rrebel a.k.a UnikatiL - Per vllazni Downlaod_Qerkinaj.com
11. Rrebel a.k.a UnikatiL -  Rrenat Downlaod_Qerkinaj.com
12. Rrebel a.k.a UnikatiL - Sun um prek Downlaod_Qerkinaj.com
13. Rrebel a.k.a UnikatiL - Downlaod_Qerkinaj.com

 

 

01. Armiq't Suprem (Intro) Download_Qerkinaj.com
02. UniKKatiL - Slujna Lojna feat. Jeton, Presioni & Klepto Download_Qerkinaj.com
03. PRESIONI- Iliria feat. Fat & Og043 Download_Qerkinaj.com
04. RAMEKA - feat. UniKKatiL & Pristine Download_Qerkinaj.com
05. DREDHA- Reper I Smut Download_Qerkinaj.com
06.  UniKKatiL - Qa Tha Download_Qerkinaj.com
07. PRESIONI- Per Pare Un Vras feat. Hudra & Gem Belushi Download_Qerkinaj.com
08. UniKKatiL - Gatshem Per Pasoja feat. Jeton & Dredha Download_Qerkinaj.com
09. TORNADOS- T'part Download_Qerkinaj.com
10.  F-tim- Na Jena Download_Qerkinaj.com
11. Zingjirt- Metafora Download_Qerkinaj.com
12. UniKKatiL - Prishtinali (REMIX) feat. Jeton & Presioni Download_Qerkinaj.com
13. ERA CORRUPTED - S'osht Si Kujton Download_Qerkinaj.com
14. UniKKatiL - Demtus feat. Presioni & VZ Download_Qerkinaj.com
15. Outro Download_Qerkinaj.com
16. UniKKatiL - Ku T'Meten Shokt (REMIX) feat. Jeton Download_Qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  KĖNGA MAGJIKE 2006 Shkarkimi
01. Armendi -- Kur dashuria vdes Download_Qerkinaj.com
02. Bertani -- Nje ne nje milion Download_Qerkinaj.com
03. Besa -- Tani te dua Download_Qerkinaj.com
04. Besiana --  Mbetet nje imazh Download_Qerkinaj.com
05. Emira -- Me pelqej Pafumiyte  Download_Qerkinaj.com
06. Eneda -- Rreth  zjarrit tend Download_Qerkinaj.com
07. Ermali -- Goca nga Tirana Download_Qerkinaj.com
08. Gilan G -- Me Eks Download_Qerkinaj.com
09. Gerta -- Shume Sexy Download_Qerkinaj.com
10. Gresa -- Djalo Kupto Download_Qerkinaj.com
11. HipHop Solders -- Jump Download_Qerkinaj.com
12. Jani Meda -- Vetem nje her Download_Qerkinaj.com
13. Kaltrina -- Do te them Download_Qerkinaj.com
14. LRC -- Extazy Download_Qerkinaj.com
15. Nrg Band-   Luja bab Luja Download_Qerkinaj.com
16. Produkt28 -- Fama Download_Qerkinaj.com
17. Qiljeta-        ------------ Download_Qerkinaj.com
18. Rezarta Shkurta -- kenga magjike Download_Qerkinaj.com
19. Rikthimi -- Albanians in the club Download_Qerkinaj.com
20. Rona -- Shenja Download_Qerkinaj.com
21. Roy -- Femer e nxeht Download_Qerkinaj.com
22. WestsideFamily -- Krahet tua Download_Qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -   2006 Shkarkimi
01. Zanfina Ismajli -  Asi pari as fundit Download_Qerkinaj.com
02. Zanfina Ismajli -  Lamtumirė Download_Qerkinaj.com
03. Zanfina Ismajli -  Nje puthje Download_Qerkinaj.com
04. Zanfina Ismajli -  Shpirti Download_Qerkinaj.com
05. Zanfina Ismajli -  Shume Simpatik Download_Qerkinaj.com
06. Zanfina Ismajli -  Ti sdo tia dish Download_Qerkinaj.com
07. Zanfina Ismajli -  Tradheti po te vjen era Download_Qerkinaj.com
08. Zanfina Ismajli -  Von eshte per lutje Download_Qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Labi – Ska Rendsi a jam i pari Download_qerkinaj.com
02. Labi – Me ndjenja mos Luaj Download_qerkinaj.com
03. Labi – Qike Qike Download_qerkinaj.com
04. Labi – E di qe nje tjeter Download_qerkinaj.com
05. Labi – U Takuam Download_qerkinaj.com
06. Labi – Mbi Varrin tim Download_qerkinaj.com
07. Labi – Mos me le Download_qerkinaj.com
08. Labi – Lajmėrohu Download_qerkinaj.com
09. Labi – Mos u be Katile Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Rovena Stafa – Llokum Download_qerkinaj.com
02. Rovena Stafa – Miss Kiss Download_qerkinaj.com
03. Rovena Stafa – Hej, Hej Download_qerkinaj.com
04. Rovena Stafa – Adresa pa emer Download_qerkinaj.com
05. Rovena Stafa – Jam e jotja me tapi Download_qerkinaj.com
06. Rovena Stafa – Qka me ka syni  Download_qerkinaj.com
07. Rovena Stafa – Byrek, Byrek Download_qerkinaj.com
08. Rovena Stafa – Dhender i valeve Download_qerkinaj.com
09. Rovena Stafa – Mos thuaj Download_qerkinaj.com
10. Rovena Stafa – Energjia Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Dani – Ata Syt e tu  Download_qerkinaj.com
02. Dani – Krejt mi ke perz Download_qerkinaj.com
03. Dani – Oh sa kam duru Download_qerkinaj.com
04. Dani – Oh ti kur ne valle me del Download_qerkinaj.com
05. Dani – Sikur vjet edhe si vjet Download_qerkinaj.com
06. Dani – Ti ende je e bukur Download_qerkinaj.com
07. Dani – Veq ajo Femer Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Mentor Kurtishi -  Ende te Dua Download_qerkinaj.com
02. Mentor Kurtishi – Kthehu Download_qerkinaj.com
03. Mentor Kurtishi – Luj Qyqek Download_qerkinaj.com
04. Mentor Kurtishi - Moj e mira Download_qerkinaj.com
05. Mentor Kurtishi - Nuk Harrohen Zemrat Download_qerkinaj.com
06. Mentor Kurtishi – Pse nuk vjen Download_qerkinaj.com
07. Mentor Kurtishi – Shko Download_qerkinaj.com
08. Mentor Kurtishi – Takimi I papritur Download_qerkinaj.com
09. Mentor Kurtishi – Ti s`harrohesh Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Ermal Fejzullahu - Djali qe e do Download_qerkinaj.com
02. Ermal Fejzullahu - Me mjeshtri Download_qerkinaj.com
03. Ermal Fejzullahu - Lutem per ty Download_qerkinaj.com
04. Ermal Fejzullahu - Zemrushe Download_qerkinaj.com
05. Ermal Fejzullahu - Nuk te kam me pasion Download_qerkinaj.com
06. Ermal Fejzullahu - Pse me ike Download_qerkinaj.com
07. Ermal Fejzullahu - Te kam Problem Download_qerkinaj.com
08. Ermal Fejzullahu - Nena Loke Download_qerkinaj.com
09. Ermal Fejzullahu - Vetem vet Download_qerkinaj.com
10. Ermal Fejzullahu - Un me buk e ti me gur Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Blero - Fotografia Download_qerkinaj.com
02. Blero - Mos me refuzo Download_qerkinaj.com
03. Blero - Sdu shoqe Download_qerkinaj.com
04. Blero - Dridhe Download_qerkinaj.com
05. Blero - Ende te dua Download_qerkinaj.com
06. Blero - Papritur Download_qerkinaj.com
07. Blero - O Beby Download_qerkinaj.com
08. Blero - Pa Ty Download_qerkinaj.com
09. Blero - Mshile gojen Download_qerkinaj.com
10. Blero - The Way Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Shpat Kasapi - Kush te ndau prej meje Download_qerkinaj.com
02. Shpat Kasapi - Asgje midis nesh Download_qerkinaj.com
03. Shpat Kasapi - Sa e bukur je RMX Download_qerkinaj.com
04. Shpat Kasapi - Mos me thuaj Download_qerkinaj.com
05. Shpat Kasapi - Loti m"pikon Download_qerkinaj.com
06. Shpat Kasapi - Skemi me romancen Download_qerkinaj.com
07. Shpat Kasapi - Qaje Trimin Download_qerkinaj.com
08. Shpat Kasapi - Sa te kam jet Download_qerkinaj.com
09. Shpat Kasapi - Mos me prit Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Shkurte Fejza - Feston Kosova Download_qerkinaj.com
02. Shkurte Fejza - As Prishtinė As Tiranė Download_qerkinaj.com
03. Shkurte Fejza - Me fal o zot Download_qerkinaj.com
04. Shkurte Fejza - Popullore Download_qerkinaj.com
05. Shkurte Fejza - Hajde Nuse Download_qerkinaj.com
06. Shkurte Fejza - I Harrova Lotet Download_qerkinaj.com
07. Shkurte Fejza - Mos qaj per mua Download_qerkinaj.com
08. Shkurte Fejza - Me ty Download_qerkinaj.com
09. Shkurte Fejza - Syt e tu Download_qerkinaj.com
10. Shkurte Fejza - Kenge Gyrbeti Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Xhemil Salihu - Cdo Kush te don per Interes Download_qerkinaj.com
02. Xhemil Salihu -Dasma sonte fillon Download_qerkinaj.com
03. Xhemil Salihu - Do ta kallim Download_qerkinaj.com
04. Xhemil Salihu - Fjalet e rrejshme Download_qerkinaj.com
05. Xhemil Salihu - Gyrbeti i Mallkuar Download_qerkinaj.com
06. Xhemil Salihu - Hajde Shpirti Jem Download_qerkinaj.com
07. Xhemil Salihu - Kush je oj Zemer Download_qerkinaj.com
08. Xhemil Salihu - Ne Martesen tende Download_qerkinaj.com
09. Xhemil Salihu - Pyete Pyete Zemren Download_qerkinaj.com
10. Xhemil Salihu - Si te jetoj pa ty Download_qerkinaj.com
11. Xhemil Salihu - Sonte ike e ke Tepru Download_qerkinaj.com
12. Xhemil Salihu - Unaza me mbet Download_qerkinaj.com
13. Xhemil Salihu - Xhem Sadria Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Bekim Kumanova - Celi syt bani 4 Download_qerkinaj.com
02. Bekim Kumanova - Qik e deres huaj Download_qerkinaj.com
03. Bekim Kumanova - E poshter Download_qerkinaj.com
04. Bekim Kumanova - Hip Hop Tallava Download_qerkinaj.com
05. Bekim Kumanova - Luj me mu o llokum Download_qerkinaj.com
06. Bekim Kumanova - Moj Mbretresh Download_qerkinaj.com
07. Bekim Kumanova - Na lujn qikat Download_qerkinaj.com
08. Bekim Kumanova - U Knaqem Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Meda - A me thirr, A mos me thirr Download_qerkinaj.com
02. Meda - Ah Dashni e vjeter Download_qerkinaj.com
03. Meda - Cka moj Zemer Download_qerkinaj.com
04. Meda - Mir e keq Download_qerkinaj.com
05. Meda - Mos me thuaj Shko Download_qerkinaj.com
06. Meda - Mos me thirr Download_qerkinaj.com
07. Meda - Nuk Besoj Download_qerkinaj.com
08. Meda - Pik, Pik Download_qerkinaj.com
09. Meda - Po tkam Than Download_qerkinaj.com
10. Meda - Sjam Pendu Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Gjyste Vulaj - Dashuria nuk ka qmim Download_qerkinaj.com
02. Gjyste Vulaj - E mas detit me filxhan Download_qerkinaj.com
03. Gjyste Vulaj - Knaqu edhe sonte Download_qerkinaj.com
04. Gjyste Vulaj - Kur te behet Deti Kos Download_qerkinaj.com
05. Gjyste Vulaj - Kur vishem me dekolte Download_qerkinaj.com
06. Gjyste Vulaj - Nusja e bukur Download_qerkinaj.com
07. Gjyste Vulaj - Sa e embel aq e hidhur Download_qerkinaj.com
08. Gjyste Vulaj - Servil Download_qerkinaj.com
09. Gjyste Vulaj - Sod eshte Dasma jone Download_qerkinaj.com
10. Gjyste Vulaj - Te dashuroj Download_qerkinaj.com
11. Gjyste Vulaj -Te Dua Download_qerkinaj.com
12. Gjyste Vulaj -Trokit ne Zemren time Download_qerkinaj.com
13. Gjyste Vulaj -Vdeksha per ty Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01.

Mahmut Ferati - Cuca e lales

Download_Qerkinaj.com
02. Mahmut Ferati - Fajtor jam Download_Qerkinaj.com
03. Mahmut Ferati - Mos ma kujto ndarjen Download_Qerkinaj.com
04. Mahmut Ferati - Mos shko Download_Qerkinaj.com
05. Mahmut Ferati - Pijaneci Download_Qerkinaj.com
06. Mahmut Ferati - Pse nuk erdhe Download_Qerkinaj.com
07. Mahmut Ferati - Thuaj Download_Qerkinaj.com
08. Mahmut Ferati - Ti larg meje do te jesh Download_Qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01.

Genta Ismajli - Hajde Bukuri

Download_qerkinaj.com
02. Genta Ismajli - Lutem Download_qerkinaj.com
03. Genta Ismajli - Nje lutje Download_qerkinaj.com
04. Genta Ismajli - Fjale me bisht Download_qerkinaj.com
05. Genta Ismajli - Me Hare Download_qerkinaj.com
06. Genta Ismajli - Nuk Harrohet Download_qerkinaj.com
07. Genta Ismajli - Posetiv Download_qerkinaj.com
08. Genta Ismajli - Shko Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01.

Nora Istrefi- 100 herė

Download_qerkinaj.com
02. Nora Istrefi- E di Download_qerkinaj.com
03. Nora Istrefi- Ku je Download_qerkinaj.com
04. Nora Istrefi- Nj djale Download_qerkinaj.com
05. Nora Istrefi- Nje lule mbi varr Download_qerkinaj.com
06. Nora Istrefi- Para syve tu Download_qerkinaj.com
07. Nora Istrefi- Sdua te shoh me Download_qerkinaj.com
08. Nora Istrefi- Stereotip Download_qerkinaj.com
09. Nora Istrefi- Nuk mundem Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Afrim Muqiqi - Ty te kam marr me sevda Download_Qerkinaj.com
02. Afrim Muqiqi - Bija e nanes bije, moj sugare Download_Qerkinaj.com
03. Afrim Muqiqi - Dil moj hane e ban dritė Download_Qerkinaj.com
04. Afrim Muqiqi - Mir se erdhe nusja jone Download_Qerkinaj.com
05. Afrim Muqiqi - Ti beqare une beqar Download_Qerkinaj.com
06. Afrim Muqiqi - Boll e mir koke moj qike Download_Qerkinaj.com
07. Afrim Muqiqi - Kur ece rruges Download_Qerkinaj.com
08. Afrim Muqiqi - Marr bardakun uje me pi Download_Qerkinaj.com
09. Afrim Muqiqi - Moll rrena te kan fole Download_Qerkinaj.com
10. Afrim Muqiqi - Per sevda e disponim ju kendojm Download_Qerkinaj.com
11. Afrim Muqiqi - Pse nuk qohesh me vallzu Download_Qerkinaj.com
12. Afrim Muqiqi - Ushton deti dridhet shpia Download_Qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01.
Ekrem Gj – Ek Iz Bek
Download_qerkinaj.com
02. 2po2   -Havera  Download_qerkinaj.com
03. Anila Mimani – Dua ta Dish    Download_qerkinaj.com
04. Bertani – Ekstravagante Download_qerkinaj.com
05. Bertan Asllani Ilaq nuk gjej Download_qerkinaj.com
06. Besa Morina – Varet si eshte  Download_qerkinaj.com
07. Blero – Remix Dj teko    Download_qerkinaj.com
08. Blero – Pa pritur Download_qerkinaj.com
09. Bubulina Krasniqi  Nen Kontroll  Download_qerkinaj.com
10. DUDA – Ta tun Zemren  Download_qerkinaj.com
11. Fatmire Mjeku – Syt Lakmitrar      Download_qerkinaj.com
12. Juna- Larg Download_qerkinaj.com
13. Koza Nostra – Qyqek Download_qerkinaj.com
14. Eliza Hoxha – Kthehu  Download_qerkinaj.com
15. Leonora Poloska  - Do te diqem  Download_qerkinaj.com
16. Leonora Poloska – Fati ime nuk ishe ti  Download_qerkinaj.com
17. Nora Istrefi – Degjo qka po te them      Download_qerkinaj.com
18. Shpat Kasapi – Lila Lia Download_qerkinaj.com
19. Tuna & Jonida – Forc e femres  Download_qerkinaj.com
20. Aferdita – Pllumbi ime Download_qerkinaj.com
21. Era Korupt -  Ec plumbi i jetes Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Bertan Asllani -   Akoma te dua    Download_qerkinaj.com
02. Bertan Asllani –   Behu    Download_qerkinaj.com
03. Bertan Asllani-    Depresiv   Download_qerkinaj.com
04. Bertan Asllani-    Kot me thua me faė    Download_qerkinaj.com
05. Bertan Asllani-    Mos shko Download_qerkinaj.com
06. Bertan Asllani-    Ndize Sonte Download_qerkinaj.com
07. Bertan Asllani-    Nisu tash Download_qerkinaj.com
08. Bertan Asllani-    Per ty jetoj Download_qerkinaj.com
09. Bertan Asllani-    Syri e don Lotin Download_qerkinaj.com
10. Bertan Asllani-     Vaj Vaj Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Leonora  Poloska –   Do te digjesh           Download_qerkinaj.com
02. Leonora  Poloska –   Buzet tua Download_qerkinaj.com
03. Leonora  Poloska -   Harroi Download_qerkinaj.com
04. Leonora  Poloska -   Me shpeto    Download_qerkinaj.com
05. Leonora  Poloska -   Per ty lutem    Download_qerkinaj.com
06. Leonora  Poloska -   Une e ti    Download_qerkinaj.com
07. Leonora  Poloska -   Veq ty te kam   Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Jehona Sopi -   Definitivisht Download_qerkinaj.com
02. Jehona Sopi -   Emocionet Download_qerkinaj.com
03. Jehona Sopi -  I Fundit Fat Download_qerkinaj.com
04. Jehona Sopi -  Me Shtyj perpara Download_qerkinaj.com
05. Jehona Sopi -  Nj jete te kemi Download_qerkinaj.com
06. Jehona Sopi -  Tash dhe Perseri Download_qerkinaj.com
07. Jehona Sopi -  Ti do vish prap Download_qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Sabri Fejzullahu - Je per mua jam per ty Download_Qerkinaj.com
02. Sabri Fejzullahu - Lumja ajo dite Download_Qerkinaj.com
03. Sabri Fejzullahu - Moj e mira e diaspores Download_Qerkinaj.com
04. Sabri Fejzullahu - Pa lamtumir Download_Qerkinaj.com
05. Sabri Fejzullahu - Per syt e tu Download_Qerkinaj.com
06. Sabri Fejzullahu - Per ty kendova Download_Qerkinaj.com
07. Sabri Fejzullahu - Ti Download_Qerkinaj.com
08. Sabri Fejzullahu - Ti ma fale jeten Download_Qerkinaj.com
09. Sabri Fejzullahu - Valla kam hy ne gjynah Download_Qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Presioni- Burgu sesht per mua Download_Qerkinaj.com
02. Presioni- E premte Download_Qerkinaj.com
03. Presioni- Internacional Download_Qerkinaj.com
04. Presioni- Lufta per karrig Download_Qerkinaj.com
05. Presioni- Perballimi Download_Qerkinaj.com
06. Presioni- Qonu Kerceni Download_Qerkinaj.com
07. Presioni- Ska shki shki Download_Qerkinaj.com
08. Presioni- Secili n`vend tvetin Download_Qerkinaj.com
09. Presioni- Shum na pina Download_Qerkinaj.com

 

 

Nr. WWW.QERKINAJ.COM  -  2006 Shkarkimi
01. Duli & Sefa Ne shkup Download_Qerkinaj.com
02. Duli - Ah kjo qike Download_Qerkinaj.com
03. Duli - Dashuri Download_Qerkinaj.com
04. Duli - Dil ku dole pramė Download_Qerkinaj.com
05. Duli - Hot Hot Club Download_Qerkinaj.com
06. Duli - Pa gjum meta per ty Download_Qerkinaj.com
07. Duli - Tallava per dashni Download_Qerkinaj.com
08. Duli - Ti je Ylli Download_Qerkinaj.com
09. Duli - Tradhtarja Download_Qerkinaj.com
10. Duli - Vatdhdo Download_Qerkinaj.com
11. Duli feat Xheni, Elona & Ana Mori qike Download_Qerkinaj.com